Sledovať film Dobrý ročník online

Prehrajte si film Dobrý ročník online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Dobrý ročník
  Trailer k filmu Dobrý ročník   Sledovať Dobrý ročník online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
Ridley Scott
Hrajú:
Freddie Highmore (mladý Max), Albert Finney (strýc Henry), Russell Crowe (Max Skinner), Rafe Spall (Kenny), Archie Panjabiová (Gemma), Richard Coyle (Amis)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2006
Popis:
Žánrová edícia.

Film Dobrý ročník, pri ktorého nakrúcaní sa režisér Ridley Scott po druhý raz zišiel s oscarovým hercom Russellom Crowom, rozpráva príbeh londýnskeho experta v odbore investícií Maxa Skinnera. Ten sa po smrti svojho strýka vracia na vinicu, kde prežil najkrajšiu časť detstva. Napriek tomu, že chce hodiť minulosť za hlavu a vinicu čo najskôr predať, v okamihu príchodu do čarokrásnej oblasti na juhu Francúzska sa začne odvíjať celkom nová a opojná kapitola jeho života, počas ktorej v sebe nájde to, čo mu už od detstva chýba.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski