Sledovať film
Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny
online

Film Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny
  Trailer k filmu Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny Trailer
Prehrajte si film Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 060 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

V druhej časti z čarodejníckej série od J.K. Rowlingovej - Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny sa Grindelwaldove vyhrážky naplnia a podarí sa mu z väzenia uniknúť. Začne zhromažďovať svojich nasledovníkov, ktorí nič netušia o jeho skutočnom pláne - získať čistokrvných čarodejníkov, aby ovládli všetkých nomágov. V snahe zabrániť Grindelwaldovym plánom, Albus Dumbledore (Jude Law) povolá svojho bývalého študenta M.L.O.K.-a Scamandera. Ten prisľúbi svoju pomoc, hoci netuší aké nebezpečenstvá na neho čakajú.

Réžia: David Yates
Hrajú: Eddie Redmayne (Newt Scamander), Katherine Waterstonová (Tina Goldstein), Dan Fogler (Jacob Kowalski), Alison Sudol (Queenie Goldstein), Ezra Miller (Credence Barebone), Jude Law (Albus Dumbledore)
Scénár: J.K. Rowling
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська