Sledovať film Gran Torino online

Prehrajte si film Gran Torino online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Gran Torino
  Trailer k filmu Gran Torino   Sledovať Gran Torino online
Žáner:
Drama
Réžia:
Clint Eastwood
Hrajú:
Clint Eastwood (Walt Kowalski), Christopher Carley (otec Janovich), Bee Vang (Thao Vang Lor), Ahney Her (Sue Lor), Brian Haley (Mitch Kowalski), Geraldine Hughesová (Karen Kowalskiová)
Krajina:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2008
Popis:
I mezi cizími můžete objevit své lepší já.

Automechanik na dôchodku Walt Kowalski trávi svoje dni opravami okolo domu, popíjaním piva a pravidelnými návštevami miestneho holiča. Posledním želaním jeho mŕtvej ženy bolo, aby sa vyspovedal. Ale Walt - zatrpknutý veterán z Kórejskej vojny, ktorý má svoju pušku stále vyčistenú a pripravenú na použitie - necíti potrebu z ničoho sa spovedať. A jediný, komu verí dostatočne na to, aby sa mu zveril, je jeho pes Daisy. Všetci susedia, ktorých poznal, pomreli alebo sa odsťahovali a ich miesto zaujali prisťahovalci z juhovýchodnej Ázie, ktorých nenávidí. Walt je naštvaný prakticky na všetko a všetkých - na popadané lístie a nepokosené trávniky; na cudzie tváre všade okolo; na pouličné gangy, ktoré si myslia, že mesto patrí len im; na tých naivných cudzincov, ktorými sa stali jeho vlastné deti - a už len v tichosti dožíva zvyšok svojho života. Všetko sa zmení v jednu noc, keď sa niekto pokúsi ukradnúť jeho Gran Torino...
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski