Sledovať film
Gran Torino
online

Film Gran Torino
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Automechanik na dôchodku Walt Kowalski trávi svoje dni opravami okolo domu, popíjaním piva a pravidelnými návštevami miestneho holiča. Posledním želaním jeho mŕtvej ženy bolo, aby sa vyspovedal. Ale Walt - zatrpknutý veterán z Kórejskej vojny, ktorý má svoju pušku stále vyčistenú a pripravenú na použitie - necíti potrebu z ničoho sa spovedať. A jediný, komu verí dostatočne na to, aby sa mu zveril, je jeho pes Daisy. Všetci susedia, ktorých poznal, pomreli alebo sa odsťahovali a ich miesto zaujali prisťahovalci z juhovýchodnej Ázie, ktorých nenávidí. Walt je naštvaný prakticky na všetko a všetkých - na popadané lístie a nepokosené trávniky; na cudzie tváre všade okolo; na pouličné gangy, ktoré si myslia, že mesto patrí len im; na tých naivných cudzincov, ktorými sa stali jeho vlastné deti - a už len v tichosti dožíva zvyšok svojho života. Všetko sa zmení v jednu noc, keď sa niekto pokúsi ukradnúť jeho Gran Torino...

Žáner: Dráma
Réžia: Clint Eastwood
Hrajú: Clint Eastwood (Walt Kowalski), Christopher Carley (otec Janovich), Bee Vang (Thao Vang Lor), Ahney Her (Sue Lor), Brian Haley (Mitch Kowalski), Geraldine Hughesová (Karen Kowalskiová)
Krajina: USA, Austrália
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 5.4.2021 21:35
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko