Sledovať film Gran Torino online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Gran Torino
  Trailer k filmu Gran Torino   Sledovať 1349 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Clint Eastwood
Hrajú:
Clint Eastwood (Walt Kowalski), Christopher Carley (otec Janovich), Bee Vang (Thao Vang Lor), Ahney Her (Sue Lor), Brian Haley (Mitch Kowalski), Geraldine Hughesová (Karen Kowalskiová)
Krajina:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2008
Popis:
I mezi cizími můžete objevit své lepší já.

Automechanik na dôchodku Walt Kowalski trávi svoje dni opravami okolo domu, popíjaním piva a pravidelnými návštevami miestneho holiča. Posledním želaním jeho mŕtvej ženy bolo, aby sa vyspovedal. Ale Walt - zatrpknutý veterán z Kórejskej vojny, ktorý má svoju pušku stále vyčistenú a pripravenú na použitie - necíti potrebu z ničoho sa spovedať. A jediný, komu verí dostatočne na to, aby sa mu zveril, je jeho pes Daisy. Všetci susedia, ktorých poznal, pomreli alebo sa odsťahovali a ich miesto zaujali prisťahovalci z juhovýchodnej Ázie, ktorých nenávidí. Walt je naštvaný prakticky na všetko a všetkých - na popadané lístie a nepokosené trávniky; na cudzie tváre všade okolo; na pouličné gangy, ktoré si myslia, že mesto patrí len im; na tých naivných cudzincov, ktorými sa stali jeho vlastné deti - a už len v tichosti dožíva zvyšok svojho života. Všetko sa zmení v jednu noc, keď sa niekto pokúsi ukradnúť jeho Gran Torino...
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko