Sledovať film
Harry Potter a tajomná komnata
online

Film Harry Potter a tajomná komnata
  Trailer  k filmu Harry Potter a tajomná komnata
Prehrajte si film Harry Potter a tajomná komnata HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 086 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Zlo sa vrátilo do Bradavíc...
Príbeh malého kúzelníka Harryho Pottera vznikol na motívy rovnomennej svetoznámej knihy škótskej spisovateľky Joanne K. Rowlingovej. Kniha sa stala doslova fenoménom. Bola preložená do viac ako 47 jazykov a len z prvého dielu sa predalo viac ako 100 miliónov výtlačkov. Práva zo sfilmovanej knihy zakúpil producent David Heyman, ktorý sa spolu so spisovateľkou nakoniec zhodli na režisérovi úspešných filmov Chrisovi Columbusovi. Harry Potter sa po prázdninách vracia do Bradavíc a nastupuje do druhého ročníka. A to i napriek varovaniu domáceho škriatka Dobbyho, podľa ktorého mu v Bradaviciach hrozí smrť. V škole kúziel a mágie sa však skutočne začnú diať čudné udalosti. Na stenách sa objavujú neznáme nápisy a niektorí študenti sú prepadávaní tajomným prízrakom. Čo s tým má spoločné Tajomná komnata? Stojí za spiknutím opäť Voldemort? Záhadu sa Harry vydáva rozlúštiť spoločne so svojimi priateľmi - Ronom a Hermione.

Originálny názov:

Harry Potter and the Chamber of Secrets

Réžia: Chris Columbus
Hrajú: Daniel Radcliffe (Harry James Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watsonová (Hermione Grangerová), Richard Griffiths (strýc Vernon Dursley), Fiona Shawová (teta Petunia Dursley), Harry Melling (Dudley Dursley)
Scénár: Steve Kloves
Krajina: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 74 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO HBO2 20.11.2023 08:30
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina