Sledovať film Terminátor 2: Deň zúčtovania online

Prehrajte si film Terminátor 2: Deň zúčtovania online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1245 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Terminátor 2: Deň zúčtovania
  Trailer k filmu Terminátor 2: Deň zúčtovania   Sledovať Terminátor 2: Deň zúčtovania online
Žáner:
Akční, Science Fiction, Thriller
Réžia:
James Cameron
Hrajú:
Arnold Schwarzenegger (Terminátor), Linda Hamiltonová (Sarah Connorová), Edward Furlong (John Connor), Robert Patrick (T-1000), Earl Boen (doktor Silberman), Joe Morton (Miles Dyson)
Krajina:
USA, Francie
Rok výroby:
1991
Popis:
Arnold Schwarzenegger v titulní roli amerického fantastického filmu.

Desať rokov po neúspešnom pokuse zabiť Sarah Connorovú, budúcu matku novodobého spasiteľa ľudstva, sa do Los Angeles vracia z budúcnosti nový typ terminátora T-1000, aby zlikvidoval už narodeného Johna Connora. Súčasne však dospelý Connor na svoju ochranu posiela do minulosti druhého terminátora T-800 . Obaja terminátori nezávisle od seba pátrajú po malom Johnovi. Chlapec zistí, že T-800 je naprogramovaný na jeho ochranu a s jeho pomocou oslobodí matku z psychiatrického ústavu, kde ju liečia z údajnej schizofrénie. T-800 obom vysvetlí, čo prinesie budúcnosť. Kybernetický génius Miles Dyson zostrohí superpočítač Skynet, ktorý roku 1997 začne sám premýšľať a vyvolá nukleárnu vojnu, aby zničil celé ľudstvo. Sarah sa vyberie za Dysonom, ale nedokáže ho zabiť, T-800 Dysonovi dokáže, že prichádza z budúcnosti a vedec súhlasí so zničením výsledkov svojho doterajšieho výskumu. T-1000 im je však v pätách a jeho cieľom je protivníkov eliminovať...
Hodnocenie:
85 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski