Sledovať film Hotel Rwanda online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Hotel Rwanda
  Trailer k filmu Hotel Rwanda   Sledovať 1224 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Životopisný, Drama, Historický, Válečný
Réžia:
Terry George
Hrajú:
Don Cheadle (Paul Rusesabagina), Xolani Mali (Policista), Desmond Dube (Dube), Hakeem Kae-Kazim (George), Tony Kgoroge (Gregoire), Rosie Motene (recepční Petra)
Krajina:
Kanada, Velká Británie, Itálie, Jižní Afrika
Rok výroby:
2004
Popis:
Neobyčajné hrdinstvo obyčajného človeka Paula Rusesabagina...

Píše sa rok 1993. V Rwande vypukla kmeňová vojna. Celý svet na čele s OSN fatálne zlyhal a teraz iba bezmocne prihliada prostredníctvom médií na jeden z najmasovejších a najkrutejších činov od konca II. svetovej vojny. Paul Rusesabagin je manažérom hotela, ktorý za normálnych okolností slúži diplomatickej smotánke a bohatým cudzincom. Bez váhania otvorí brány luxusného rezortu bezbranným utečencom. Tých sa tam až do konca konfliktu postupne natlačilo až 1268. Jeden muž na tomto mieste zmohol tisíckrát viac, ako tisíce vojakov z
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski