Film Instinkt

Sledovať film
Instinkt
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Psychiatrička Nicoline nastupuje do nové práce ve vězení, kde se potkává s inteligentním a psychopatickým násilníkem. Rozjíždějí mezi sebou mocenskou hru a Nicole se navzdory svým znalostem a zkušenostem nechává chytit do pasti.

Žáner: Dráma, Thriller
Réžia: Halina Reijnová
Hrajú: Carice van Houtenová (Nicoline), Chico Kenzari (Idris), Marie-Mae van Zuilen (Marieke), Pieter Embrechts (Alex), Ariane Schluterová (Directrice), Betty Schuurmanová (matka Nicoline)
Scénár: Esther Gerritsen, Halina Reijnová
Krajina: Holandsko
Rok výroby: 2019
Hodnocenie: 62 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko