Film
James Bond: Jeden svet nestačí

Film James Bond: Jeden svet nestačí
  Trailer  k filmu James Bond: Jeden svet nestačí
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Po smrti Roberta Kinga, významného ropného magnáta a osobného priateľa „M“, vyšlú Jamesa Bonda dohliadnuť na bezpečnosť Kingovej dcéry Electry, ktorá prevzala otcov podnik a stavia na území Kazachstanu ropovod.
Electra má zároveň Bondovi poslúžiť ako návnada na dolapenie Viktora Zokasa alias Renarda, obávaného a krutého teroristu. Ten vďaka strele, ktorá mu prenikla do miechy, necíti žiadnu fyzickú bolesť. Po príchode na miesto však Bond zistí, že Renard a Electra v skutočnosti pracujú spoločne.
S výdatnou pomocou americkej jadrovej fyzičky doktorky Christmas Jonesovej a starého známeho Valentina Žukovského musí Bond zabrániť rafinovanému plánu: odpáleniu atómovej bomby blízko Istanbulu a následnému odrezaniu Západu od ázijských zásob ropy...

Originálny názov:

The World Is Not Enough / Pressure Point / T.W.I.N.E.

Réžia: Michael Apted
Hrajú: Pierce Brosnan (James Bond), Sophie Marceauová (Elektra Kingová), Robert Carlyle (Victor Zokas), Denise Richardsová (Dr. Christmas Jonesová), Robbie Coltrane (Valentin Dmitrovich Zukovsky), Judi Denchová (M)
Rok výroby: 1999
Hodnocenie: 64 %
Vysielané na: JOJ
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina