Film Joe kontra sopka

Sledovať film
Joe kontra sopka
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Romantická komédia o nenápadnom mladíkovi, ktorého pokojný život sa celkom zmení, po tom, ako mu lekári oznámia, že má zákernú a smrteľnú chorobu...
Keď sa Joe jedného dňa dozvie od svojho ošetrujúceho lekára, že mu do konca života zostáva iba niekoľko mesiacov, rozhodne sa nepremárniť ani minútu. Po dlho odkladanom konflikte so šéfom podá výpoveď a pozve na rande pôvabnú sekretárku, ktorej sa zverí so svojím aktuálnym zdravotným stavom. Tým si však zmarí akékoľvek nádeje na ďalší vývin ich možného vzťahu... Chorého mladíka onedlho navštívi milionár Graynamore, ktorý túži po nálezisku vzácneho kovu na malom tichomorskom ostrove. Ten je však momentálne ohrozený mimoriadne silnou sopečnou aktivitou. Súhlas domorodcov na ťažbu závisí od toho, či sa mu podarí zaobstarať ľudskú obeť, ktorá by skokom do vnútra sopky uzmierila rozhnevané božstvo. Joe pristúpi na milionárovu bláznivú ponuku a vydá sa na ostrov v sprievode Graynamorovej sympatickej dcéry Patricie... Filmovou partnerkou Toma Hanksa v Shanleyovej komédii je Meg Ryanová, ktorá tu dokonca vytvorila trojúlohu povahovo celkom odlišných žien - vypočítavú sekretárku Dede, extravagantnú umelkyňu Angeliku a jej sestru Patriciu.

Žáner: Dráma, Komédia, Romantický
Réžia: John Patrick Shanley
Hrajú: Tom Hanks (Joe Banks), Meg Ryanová (DeDe/Angelica Graynamore/Patricia Graynamore), Lloyd Bridges (Samuel Harvey Graynamore), Robert Stack (Dr. Ellison), Abe Vigoda (Waponis Chief), Dan Hedaya (Pan Frank Waturi)
Scénár: John Patrick Shanley
Krajina: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocenie: 59 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko