Sledovať film Kingsman: Zlatý kruh online

Prehrajte si film Kingsman: Zlatý kruh online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Kingsman: Zlatý kruh
  Trailer k filmu Kingsman: Zlatý kruh   Sledovať Kingsman: Zlatý kruh online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Komedie
Réžia:
Matthew Vaughn
Hrajú:
Taron Egerton (Gary 'Eggsy' Unwin), Channing Tatum (Agent Tequila), Halle Berryová (Ginger), Pedro Pascal (Agent Whiskey), Julianne Mooreová (Poppy), Jeff Bridges (Agent Champagne)
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Svet Kingsmanov sa prvýkrát predstavil vo filme Kingsman: Tajná služba ako nezávislá, medzinárodná, špionážna agentúra pracujúca v hlbokom utajení, ktorej cieľom je bezpečný svet. V ďalšom pokračovaní Kingsman: Zlatý kruh čelia naši hrdinovia novým výzvam. Centrála Kingsmanov je zničená a celý svet sa stáva rukojemníkom. Kingsmanov čakajú nové úlohy i prekážky. Spoja sa so spriatelenou americkou špionážnou organizáciou Statesman. Obidve agentúry musia spoločnými silami poraziť nebezpečného nepriateľa a zachrániť tak svet.
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski