Sledovať film
Kolo zázraků
online

Film Kolo zázraků
  Trailer k filmu Kolo zázraků Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Režisér sa so svojim filmom vracia do 50. rokov minulého storočia na Coney Island. Plavčík Mickey rozpráva príbeh, ktorý je možno trochu ovplyvnený jeho bujnou fantáziou. Život Ginny nie je príliš šťastný. Živorí na promenáde, kde jej manžel pracuje ako obsluha kolotoča. Tam ich občas navštevuje manželova dcéra, ktorá sa otcovi už dávno odcudzila. Klasická situácia, prostredníctvom ktorej Allen odkrýva vrstvu za vrstvou ľudského správania sa a vzťahov.

Žáner: Dráma
Réžia: Woody Allen
Hrajú: James Belushi (Humpty), Juno Templeová (Carolina), Justin Timberlake (Mickey), Kate Winsletová (Ginny), Max Casella (Ryan), Jack Gore (Richie)
Scénár: Woody Allen
Krajina: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 62 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko