Film
Moře lásky

Film Moře lásky
  Trailer k filmu Moře lásky Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Napínavý, skvelý triler s výborným obsadením hovorí o profesionálnej i osobnej kríze jedného policajta. Režisér Harold Becker vsadil na psychologicky prepracovanú vierohodnosť príbehu, ktorého dramatické napätie vychádza predovšetkým z komplikovanej spleti klamstiev a úskokov.
Detektíva Franka Kellera opustila manželka a odišla k jeho bývalému partnerovi. Frank sa teda púšťa do vyšetrovania série záhadných vrážd, ktoré pácha zločinec na základe zoznamovacích inzerátov osamelých ľudí. Frank sa podujme na riskantnú akciu

Originálny názov:

Sea of Love

Réžia: Harold Becker
Hrajú: Al Pacino (Detektiv Frank Keller), Ellen Barkinová (Helen), John Goodman (Detektiv Sherman), Michael Rooker (Terry), William Hickey (Frank Keller st.), Richard Jenkins (Gruber)
Scénár: Richard Price
Krajina: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocenie: 73 %
Vysielané na: ČT2
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська