Sledovať film
Muži, co zírají na kozy
online

Film Muži, co zírají na kozy
  Trailer k filmu Muži, co zírají na kozy Trailer
Prehrajte si film Muži, co zírají na kozy HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 173 filmov a 131 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Reportér Bob Wilton se snaží zapomenout na rozpadlé manželství hledá velký námět pro svůj příští článek. Potkává agenta speciální jednotky Lyna Cassadyho, Který mu odhalí existenci tajné vojenské jednotky, jejímž cílem je změnit válku tak, jak ji známe. Zakladatel této jednotky zmizel Bob Přidává se k Misi Pátrací, kterou vede Cassady. Aby přežil tuto dobrodružnou výpravu, Bob Musí čelit nepřátelům, o kterých se mu ani nezdálo.

Žáner: Komédia, Vojnový
Réžia: Grant Heslov
Hrajú: George Clooney (Lyn Cassady), Ewan McGregor (Bob Wilton), Jeff Bridges (Bill Django), Kevin Spacey (Larry Hooper), Stephen Lang (brigádní generál Dean Hopgood), Robert Patrick (Todd Nixon)
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 62 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox 17.2.2023 04:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська