Sledovať film
The Way Way Back
online

Film The Way Way Back
  Trailer  k filmu The Way Way Back
Prehrajte si film The Way Way Back HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 283 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: The Way Way Back

Štrnásťročnému Duncanovi sa vôbec nechcelo ísť na rodinnú dovolenku s matkou Pam a jej premúdreným priateľom Trentom. Keď sa však zoznámi so správcom vodného parku Owenom, vznikne medzi nimi puto, vďaka ktorému sa naučí prekonávať nástrahy života, lásky, rodiny i priateľstva. A napokon prežije úžasné prázdniny, na ktoré nikdy nezabudne. Duncan je tichý a introvertný 14-ročný chlapec, ktorý aj napriek svojej vôli ide na letné prázdniny so svojou mamou Pam, jej arogantným priateľom Trentom a jeho dcérou Steph. Duncan prežíva ťažké obdobie, nikam nedokáže zapadnúť a pomaly sa začína uzatvárať do seba. Všetko sa však zmení, keď stretne Owena, správcu vodného parku Wizz, ktorý sa s Duncanom spriatelí a začne s nim tráviť čas. Ukáže mu park a konečne ho donúti prejaviť sa, rozprávať sa s dievčatami a baviť sa. Duncan začne konečne riešiť svoje problémy a hľadať si svoje miesto vo svete. A to všetko sa mu podarí stihnúť počas jediného leta, ktoré sa stane tým najlepším letom v jeho živote!

Originálny názov:

The Way, Way Back

Žáner: Komédia, Dráma
Réžia: Nat Faxon, Jim Rash
Hrajú: Steve Carell (Trent), Toni Colletteová (Pam), Allison Janneyová (Betty), AnnaSophia Robbová (Susanna), Sam Rockwell (Owen), Maya Rudolphová (Caitlyn)
Scénár: Nat Faxon, Jim Rash
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 74 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii English Club TV 7.12.2023 21:00

Recenzie filmu The Way Way Back:

Tak musím přiznat, že mám pro tyto filmy celkem slabost. Nezapomenutelné prázdniny mají navíc ten správný typ humoru, který celou tu dramatickou složku příjemně vyváží. Říkejte si co chcete, ale pokud bych chtěl vidět kvalitní rodinné drama u kterého bych se i upřímně zasmál, jedním z filmů, po kterém bych sáhl, by byl právě i The Way Way Back. 75%
75% ondrej.bezouska
Prostze taka letna pohoda, dialogy normalne, nic extra, Sama Dobruskalu velminemusim, ale hral to na urovni, prostredie filmu krasne. 80 %
80% Martin7414
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina