Sledovať film
Pat Garrett a Billy Kid
online

Film Pat Garrett a Billy Kid
  Trailer  k filmu Pat Garrett a Billy Kid
Prehrajte si film Pat Garrett a Billy Kid HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 283 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Pat Garrett a Billy Kid

Legendárny western slávneho Sama Peckinpaha rozpráva o dvoch slávnych pištoľníkoch a bývalých priateľoch, ktorí teraz stoja na rôznych stranách zákona. Pat Garrett sa stal šerifom a jeho úlohou je dostať Billyho a jeho komplicov. Autorom hudby je Bob Dylan, ktorý si zahral tajomného mladíka Aliasa.

Originálny názov:

Pat Garrett and Billy the Kid / Pat Garrett & Billy the Kid

Réžia: Sam Peckinpah
Hrajú: James Coburn (Pat Garrett), Kris Kristofferson (Billy The Kid), Richard Jaeckel (šerif Kip McKinney), Katy Juradová (paní Bakerová), Chill Wills (Lemuel), Barry Sullivan (Chisum)
Scénár: Rudy Wurlitzer
Krajina: USA
Rok výroby: 1973
Hodnocenie: 72 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT2 2.12.2023 22:15

Recenzie filmu Pat Garrett a Billy Kid:

Nesmírně pohodová záležitost i přes to všechno zabíjení a to díky Dylanovu soundtracku. Sam Peckinpah je prostě mistr, kdo viděl tenhle film, tak se se mnou asi přít nebude. Dostávalo mě, že všechni spolu vlastně kámošili a jen tak mimochodem se vždycky pozabíjeli. Krásně melancholický film. Je to pomalu plynoucí rozjímaní zasazené do klasických westernových reálií. Abych to ale uzavřela, tohle dílo bych bezpochyby zařadila mezi pět svých nejoblíbenějších westernů. :thumbsup:
90% ewiczka.die
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina