Sledovať film Patriot online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Patriot
  Trailer k filmu Patriot   Sledovať 1394 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Akčný, Dráma, Historický, Vojnový
Réžia:
Roland Emmerich
Hrajú:
Mel Gibson (Benjamin Martin), Heath Ledger (Gabriel Edward Martin), Joely Richardsonová (Teta Charlotte Putnam Seltonová), Jason Isaacs (William Tavington), Chris Cooper (Harry Burwell), Tchéky Karyo (Jean Villeneuve)
Scénár:
Robert Rodat
Krajina:
Nemecko, USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Rok 1776. Vdovec Benjamin Martin kedysi spoznal hrôzy vojny, a preto je ostro proti každému boju, hoci ide o nezávislosť amerických kolónií od Veľkej Británie. Benjamin chce v pokoji vychovávať svojich sedem detí, starať sa o ne a o svoju farmu. Keď však anglický plukovník Tavington zákerne zavraždí jeho syna a druhého pošle na popravisko, mení sa farmár na bojovníka. Najskôr je akýmsi temným pomstychtivým prízrakom, ktorý sa v zúfalej snahe zachrániť odsúdeného syna vrhne proti dvadsaťnásobne početnejšej prevahe. Je nočnou morou nepriateľa, ktorý sa so svojimi mužmi vynára z temnoty a neľútostne zabíja. Nebojuje však za veľké ideály, iba mstí smrť svojich blízkych a usiluje sa chrániť rodinu, ktorú vojna bezprostredne ohrozuje.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko