Sledovať film
Patriot
online

Film Patriot
  Trailer k filmu Patriot Trailer
Prehrajte si film Patriot online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 099 filmov a 130 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Rok 1776. Vdovec Benjamin Martin kedysi spoznal hrôzy vojny, a preto je ostro proti každému boju, hoci ide o nezávislosť amerických kolónií od Veľkej Británie. Benjamin chce v pokoji vychovávať svojich sedem detí, starať sa o ne a o svoju farmu. Keď však anglický plukovník Tavington zákerne zavraždí jeho syna a druhého pošle na popravisko, mení sa farmár na bojovníka. Najskôr je akýmsi temným pomstychtivým prízrakom, ktorý sa v zúfalej snahe zachrániť odsúdeného syna vrhne proti dvadsaťnásobne početnejšej prevahe. Je nočnou morou nepriateľa, ktorý sa so svojimi mužmi vynára z temnoty a neľútostne zabíja. Nebojuje však za veľké ideály, iba mstí smrť svojich blízkych a usiluje sa chrániť rodinu, ktorú vojna bezprostredne ohrozuje.

Réžia: Roland Emmerich
Hrajú: Mel Gibson (Benjamin Martin), Heath Ledger (Gabriel Edward Martin), Joely Richardsonová (Teta Charlotte Putnam Seltonová), Jason Isaacs (William Tavington), Chris Cooper (Harry Burwell), Tchéky Karyo (Jean Villeneuve)
Scénár: Robert Rodat
Krajina: Nemecko, USA
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 73 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii AXN 20.11.2022 22:30
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська