Film
Patriot

Film Patriot
  Trailer  k filmu Patriot
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Patriot

Rok 1776. Vdovec Benjamin Martin kedysi spoznal hrôzy vojny, a preto je ostro proti každému boju, hoci ide o nezávislosť amerických kolónií od Veľkej Británie. Benjamin chce v pokoji vychovávať svojich sedem detí, starať sa o ne a o svoju farmu. Keď však anglický plukovník Tavington zákerne zavraždí jeho syna a druhého pošle na popravisko, mení sa farmár na bojovníka. Najskôr je akýmsi temným pomstychtivým prízrakom, ktorý sa v zúfalej snahe zachrániť odsúdeného syna vrhne proti dvadsaťnásobne početnejšej prevahe. Je nočnou morou nepriateľa, ktorý sa so svojimi mužmi vynára z temnoty a neľútostne zabíja. Nebojuje však za veľké ideály, iba mstí smrť svojich blízkych a usiluje sa chrániť rodinu, ktorú vojna bezprostredne ohrozuje.

Originálny názov:

The Patriot

Réžia: Roland Emmerich
Hrajú: Mel Gibson (Benjamin Martin), Heath Ledger (Gabriel Edward Martin), Joely Richardsonová (Teta Charlotte Putnam Seltonová), Jason Isaacs (William Tavington), Chris Cooper (Harry Burwell), Tchéky Karyo (Jean Villeneuve)
Scénár: Robert Rodat
Krajina: Nemecko, USA
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 72 %
Vysielané na: TV DAJTO

Recenzie filmu Patriot:

Z mého pohledu jde o velice povedený film s Melem v hlavní roli. Tento film potápí pro někoho srovnání s dokonalým Statečným srdcem. Já nesrovnávám a po celkové stránce jsem byl velice potěšený. 75%
75% jaroslav.soukup
Statečné srdce akorát z jiné doby :) oba tyhle filmy mám hodně rad...Mel v životní formě..spousty kulek..mrtvých..odhodlání a naděje! 100% vždy se na to znovu rád kouknu:)
100% Antychryst
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina