Film Neskrotná

Sledovať film
Neskrotná
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Od pradávnych čias si horali v hradoch a sídlach drsnej a tajomnej škótskej Vysočiny odovzdávajú mystické legendy a dávne príbehy o veľkolepých skutkoch. Disney a Pixar vám prinášajú nový príbeh v podobe, akú dokážu vyčariť len oni... Merida je impulzívna dcéra kráľa Fergusa a kráľovnej Elinor. Tí to s ňou rozhodne nemajú ľahké, keďže sa princezná nehodlá podriaďovať prastarým zvykom a tradíciam a má chuť vydať sa svojou cestou. Jej záľuby nie sú vyšívanie a čipkovanie, práve naopak, baví ju šialená jazda na koni, lukostreľba, skrátka to, čo by dievčatám v jej veku malo byť úplne cudzie. Merida svojou tvrdohlavosťou nechtiac spôsobí v kráľovstve úplný chaos. Obráti sa o pomoc na excentrickú čarodejnicu, ktorá síce jej želanie vyplní, avšak dosť svojrázne. Mladá princezná tak musí zozbierať všetky sily a využiť pomoc priateľov, aby zlomila desivú kliatbu, než bude príliš neskoro.

Žáner: Akčný, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komédia, Rozprávka, Rodinný, Thriller
Réžia: Mark Andrews, Brenda Chapman, Steve Purcell
Hrajú: Kelly Macdonaldová (Merida (voice)), Billy Connolly (Fergus (voice)), Emma Thompsonová (Elinor (voice)), Julie Waltersová (The Witch (voice)), Robbie Coltrane (Lord Dingwall (voice)), Kevin McKidd (Young MacGuffin (voice))
Scénár: Michael Arndt, Brenda Chapman, Mark Andrews
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 72 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko