Film Rocky III

Sledovať film
Rocky III
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Rocky, sa stal majstrom sveta všetkých váhových kategórií. Konečne má peniaze a môže si užívať dobrý a pohodlný život. Ale ani tu šťastie netrvá dlho Na obzore sa objavuje nové nebezpečenstvo. Už dlhšie pooruje Rocky z ringu nenávistný pohľad svalovca Clubber Landa. Ten svojich súperov melie ako mlynček na mäso a najnovšie si brúsi zuby na Rockyho. Ten veľmi dobre tuší, že boj s Clubberom nemá význam a výzvy ignoruje. Keď ho však Clubber verejne urazí, Rocky dvíha hodenú rukavicu. Boj však končí Rockyho blamážou a ten je na dne. Na pomoc mu však prichádza jeho bývalý súper teraz ako nový tréner. Rocky musí všetkým dokázať, že najväčším šampiónom ringov je on...

Žáner: Dráma, Akčný
Réžia: Sylvester Stallone
Hrajú: Sylvester Stallone (Rocky Balboa), Talia Shireová (Adrian), Burt Young (Paulie), Carl Weathers (Apollo Creed), Burgess Meredith (Mickey Goldmill), Tony Burton (Duke)
Scénár: Sylvester Stallone
Krajina: USA
Rok výroby: 1982
Hodnocenie: 68 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko