Sledovať film Gracina voľba online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Gracina voľba
  Trailer k filmu Gracina voľba   Sledovať 1395 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Peter Werner
Hrajú:
Kristen Bellová (Gracie Thompsonová), Diane Laddová (Babička Louela Lawsonová), Shedrack Anderson III (Tommy), Anne Hecheová (Rowena Lawsonová), Roberta Maxwellová (Soudkyně), Kristin Fairlieová (Rose Carltonová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Sedmnáctiletá Gracie zahajuje soudní boj proti drogově závislé matce, aby mohla adoptovat své mladší sourozence.

Rowena Lawsonová je narkomanka a nezodpovedná matka. So svojimi piatimi deťmi putuje po krajine, prespáva po moteloch a žije z ruky do úst. Vo svojom živote vystriedala už mnoho partnerov a tento zvyk ju neopúšťa ani po rokoch. Vrhá sa do ľúbostných dobrodružstiev vždy s nádejou, že nájde toho pravého. Najviac však trpia jej dve dcéry v teenagerskom veku Rose a Gracie a traja mladší bratia. Jedného dňa sa nešťastná Grace vzbúri a odmietne sa pred políciou zastať matky, ktorú prichytia s drogami a zatvoria do väzenia. Deti sú rozdelené a dočasne umiestnené v detskom domove. Ich výchovy sa nakoniec ujme Rowenina matka, ktorej sú zverené do starostlivosti. Keď deti konečne začínajú spoznávať, čo je to normálny život, opäť sa na scéne objaví prepustená Rowena, ktorá si nárokuje ani nie tak na deti, ako na ich prídavky. Matka, ktorá ma pre dcéru slabosť, jej ich poslušne odovzdáva a Rowena ich utráca na drogy. Sedemnásťročná Gracie sa rozhodne vziať svoj osud a osud súrodencov do vlastných rúk a požiada súd, aby jej ich zveril do starostlivosti...
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski