Film Skandální odhalení

Sledovať film
Skandální odhalení
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Jeho kariéra. Jeho manželstvo. Jeho budúcnosť. Aká bude...?
Úspešný manažér počítačovej firmy Tom Sanders čaká na povýšenie, na jeho prekvapenie je však na miesto šéfa menovaná nová zamestnankyňa firmy a Tomova bývalá milenka Meredith Johnsonová. Problémy na seba nenechajú dlho čakať. Meredith pozve Toma večer do svojej kancelárie a pokúsi sa ho zviesť. Sanders síce odolá vášnivej ponuke, ale vzápätí sa stane obeťou ženskej pomstychtivosti - jeho bývalá milenka situáciu obráti a obviní ho zo sexuálneho obťažovania. Tom si najmä advokátku a aj napriek nátlaku vedenia firmy sa rozhodne dokázať opak a tým aj svoju nevinu. Tento boj ho však privedie okrem iného aj do fascinujúceho kybersveta nového virtuálneho koridoru Digicom - a tu objaví dôkazy o šokujúcej konšpirácii medzi kľúčovými zamestnancami spoločnosti... Tento film je adaptáciou ďalšieho bestselleru autora Jurského parku Michaela Crichota a zaujme nielen aktuálnou témou tzv. sexuálneho obťažovania, ale aj vďaka atraktívnemu prostrediu počítačovej firmy, kde sa dej odohráva.

Žáner: Dráma, psychologický, Thriller
Réžia: Barry Levinson
Hrajú: Michael Douglas (Tom Sanders), Demi Mooreová (Meredith Johnsonová), Donald Sutherland (Bob Garvin), Caroline Goodallová (Susan Hendlerová), Roma Maffiaová (Catherine Alvarezová), Dylan Baker (Philip Blackburn)
Scénár: Paul Attanasio
Krajina: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocenie: 62 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko