Sledovať film Sully: Zázrak na rieke Hudson online

Prehrajte si film Sully: Zázrak na rieke Hudson online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Sully: Zázrak na rieke Hudson
  Trailer k filmu Sully: Zázrak na rieke Hudson   Sledovať Sully: Zázrak na rieke Hudson online
Žáner:
Životopisný, Drama
Réžia:
Clint Eastwood
Hrajú:
Tom Hanks (Chesley 'Sully' Sullenberger), Anna Gunnová (doktorka Elizabeth Davisová), Laura Linneyová (Lorraine Sullenbergerová), Aaron Eckhart (Jeff Skiles), Autumn Reeserová (cestující s dítětem), Sam Huntington (Jeff Kolodjay)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Dosud nevyprávěný příběh na řece Hudson.

V januári v roku 2009 sa svet stal svedkom pozoruhodného núdzového pristátia amerického dopravného lietadla, kedy kapitán Chesley "Sully" Sullenberger zázračne dosadol počas letu US Airways 1549 na rieku Hudson a zachránil tak život všetkým 155 cestujúcim a členom posádky. Jeho chladnokrvný čin odvrátil nielen tragédiu, ale spravil z neho hrdinu, ktorý inšpiroval celý svet. Anotácia: Letecký kapitán US Airways Chesley "Sully" Sullenberger (Tom Hanks) je skúsený pilot. 15. januára 2009 nastupuje na let z newyorského letiska LaGuardia do Charlotte. Štart prebieha bez problémov, ale keď lietadlo začne naberať výšku, vletí do kŕdľa vtákov. Najskôr vypadáva jeden a následne aj druhý motor. Sully okamžite preberá riadenie a žiada letového dispečera o miesto na núdzové pristátie. Dispečer mu ponúka dve alebo tri varianty, ale Sully zisťuje, že ani na jedno z núdzových miest nedoletí. Jediná možnosť, kde pristáť, bola rieka Hudson. Svojim okamžitým rozhodnutím zachránil životy všetkých 155 ľudí na palube, ktorí ako zázrakom prežili deštrukciu oboch motorov lietadla. Letecká spoločnosť spolu s výrobcom lietadla ale spustia vyšetrovanie, ktoré má objasniť, či tento manéver bol nutný. Existujú totiž simulácie, ktoré potvrdzujú, že bolo možné bezpečne sa vrátiť na najbližšie letisko. Kapitán Sully zo dňa na deň stráca súkromie, najprv je médiami považovaný pre svoj čin za hrdinu, aby bol vzápätí očierňovaný pochybnosťami o správnosti svojho rozhodnutia.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski