Sledovať film
Svätý
online

Film Svätý
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Humor, láska, akcia... a nebezpečný hráč, ktorý hrá vabank s políciou i s mafiou...
Val Kilmer hrá v tomto akčnom trileri záhadného muža menom Simon Templar, ktorý má prezývku Svätý a ktorý má doposiaľ vo svojom živote na konte sériu odvážnych lúpeží a prepadnutí. Pri tej poslednej skríži cestu všemocnému šéfovi ruskej mafie a vplyvnému ruskému biznismenovi - Ivanovi Tretjakovi. Ten sa totiž chce zbaviť ruského prezidenta Karpova a získať formulu na výrobu superlacnej energie, na ktorej pracuje mladá atómová vedkyňa Emma Russellová. Chladnokrvného Templara si Tretjak najme, aby sa spojil s Emmou, pretože bez jej pomoci sa nová technológia nedá realizovať. Templar sa však do príťažlivej, romanticky založenej ženy zamiluje. Prestížny zápas s Tretjakom sa zmení na boj o život...

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Romantický, Thriller
Réžia: Phillip Noyce
Hrajú: Val Kilmer (Simon Templar), Elisabeth Shueová (Dr. Emma Russellová), Rade Serbedzija (Ivan Tretiak), Valeri Nikolayev (Ilya Tretiak), Henry Goodman (Dr. Lev Botvin), Alun Armstrong (Inspektor Teal)
Krajina: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocenie: 63 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko