Sledovať film Tah pěšcem online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Tah pěšcem
  Trailer k filmu Tah pěšcem   Sledovať 1224 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Životopisný, Drama
Réžia:
Edward Zwick
Hrajú:
Tobey Maguire (Bobby Fischer), Liev Schreiber (Boris Spassky), Michael Stuhlbarg (Paul Marshall), Peter Sarsgaard (otec Bill Lombardy), Edward Zinoviev (Efim Geller), Alex Gorchkov (Iivo Nei)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Bitva, která psala historii studené války.

Bobby Fischer byl svého času nejlepším šachistou Spojených států amerických. Ze zázračného dítěte vyrostl geniální šachista, který se odvážil postavit se v průběhu studené války ruským šampionům. Na cestě k vzestupu mu byly největším nepřítelem jeho psychotické stavy způsobené prohlubující se paranoiou. Roku 1972 se utkal na mistrovství světa v šachu s ruským šampionem Borisem Spasským. Jejich partie vstoupila nejen do dějin šachu, ale i studené války.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski