Sledovať film Talentovaný pan Ripley online

Prehrajte si film Talentovaný pan Ripley online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Talentovaný pan Ripley
  Trailer k filmu Talentovaný pan Ripley   Sledovať Talentovaný pan Ripley online
Žáner:
Drama, Krimi, Thriller, Dobové drama
Réžia:
Anthony Minghella
Hrajú:
Matt Damon (Tom Ripley), Gwyneth Paltrowová (Marge Sherwood), Jude Law (Dickie Greenleaf), Cate Blanchettová (Meredith Logue), Philip Seymour Hoffman (Freddie Miles), Jack Davenport (Peter Smith-Kingsley)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Jak daleko jste ochotni zajít, abyste se stali někým jiným. Tom Ripley žádnou takovou hranici nezná.

Tom Ripley je bystrý a charizmatický mladý muž, ktorý pracuje ako poslíček a pianista. Jedného dňa si požičia cudzie sako, a preto ho omylom považujú za študenta Princetonu. Keď ho osloví otec jedného zo študentov, Tom predstiera, že ho pozná. Pán Greenleaf ho požiada, aby sa za finančnú odmenu vybral do Talianska a jeho márnotratného syna Dickieho Greenleafa presvedčil na návrat domov. Tom Dickieho nájde, spriatelí sa s ním a s jeho priateľkou Marge, a všetci traja si užívajú. Po čase sa Dickie rozhodne Toma zbaviť, pretože ich už nudí. Tom, ktorý si rýchlo zvykol na prepych, sa luxusného života nechce vzdať...
A tak Dickieho zabije. Pretože Tom má talent dokonale napodobňovať ľudí, ich spôsob rozprávania, písania a podobne, vráti sa a predstiera, že je Dickie. Len Marge intuitívne tuší, že niečo nie je v poriadku a Toma prenasleduje...
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski