Film Teória všetkého

Sledovať film
Teória všetkého
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Jeho myseľ zmenila náš svet. Jej láska zmenila ten jeho.
Príbeh začína v roku 1963, kedy má dvadsaťjedenročný Stephen Hawking, študent kozmológie na Cambridge, našliapnuté ku skvelej budúcnosti. Spolužiaci aj profesori ho úplne zbožňujú, rovnako ako krásna Jane, ktorá na tej istej škole študuje umenie. On na oplátku zbožňuje ju. Keď však v osobnom aj v profesijnom živote stojí na pomyselnom vrchole, zažije nemilosrdný pád. Doslova. Lekárske vyšetrenia po jednom z mnohých jeho ,,nešikovných

Žáner: Životopisný, Dráma
Réžia: James Marsh
Hrajú: Eddie Redmayne (Stephen Hawking), Felicity Jonesová (Jane Hawkingová), Tom Prior (Robert Hawking), Sophie Perry (Lucy Hawkingová), Finlay Wright-Stephens (Timothy Hawking), Harry Lloyd (Brian)
Scénár: Anthony McCarten, Jane Hawking
Krajina: Veľká Británia
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 77 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko