Sledovať film Twilight sága: Rozbřesk - 2. část online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
  Trailer k filmu Twilight sága: Rozbřesk - 2. část   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Romantický, Thriller
Réžia:
Bill Condon
Hrajú:
Kristen Stewartová (Bella Cullenová), Robert Pattinson (Edward Cullen), Taylor Lautner (Jacob Black), Peter Facinelli (doktor Carlisle Cullen), Elizabeth Reaserová (Esme Cullenová), Ashley Greeneová (Alice Cullenová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Finále bude nesmrteľné.

Záverečná časť svetoznámej upírskej ságy nás naposledy zavedie do sveta, kde upíri a vlkolaci bojujú nielen o svoju lásku, ale aj o vlastné životy. Novorodená upírka Bella a jej manžel Edward môžu byť konečne navždy spolu a šťastní, ale príchod ich pozoruhodnej dcéry Renesmee uvedie do pohybu nebezpečný reťazec udalostí, ktoré pre nich môžu skončiť katastrofou. Rodina Cullenových sa však rozhodne bojovať a kontaktuje priateľov z celého sveta, aby spojili svoje sily a postavili sa vládnucemu rodu Volturiovcov. Veľkolepá bitka, v ktorej víťazstvo môže všetko zmeniť, práve začína. Napínavé a romantické pokračovanie filmu Úsvit vám pripomenie, prečo sa Twilight sága stala fenoménom a ukradla srdce dievčatám a ženám na celom svete.
Hodnocenie:
57 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski