Film
Zápisník jedné lásky

Film Zápisník jedné lásky
  Trailer  k filmu Zápisník jedné lásky
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Zápisník jedné lásky

V pozadí každej veľkej lásky nájdeme veľký príbeh...
Dvaja mladí ľudia Allie a Noah sa zblížia už počas dospievania. Spočiatku búrlivá romanca sa postupne zmení na hlboký vzťah. Do rozvíjajúcej lásky však neúprosne zasiahnu Aliini dobre situovaní rodičia, ktorým sa Noah nezdá dosť dobrý pre ich dcéru. Keď sa tí dvaja po rokoch opäť stretávajú, ich vášeň opäť vzplanie a Allie sa musí rozhodnúť, či poslúchne svoje srdce alebo rozum...

Originálny názov:

The Notebook

Žáner: Dráma, Romantický
Réžia: Nick Cassavetes
Hrajú: Tim Ivey (Rower), Gena Rowlandsová (Allie Calhounová), Starletta DuPoisová (Ošetřovatelka Esther), James Garner (Duke), Anthony-Michael Q. Thomas (Ošetřovatelka Keith), Ed Grady (Harry)
Scénár: Jan Sardi, Jeremy Leven
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 78 %
Vysielané na: ČT1
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina