Sledovať seriál
Grand Hotel
online

Seriál Grand Hotel
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Grand Hotel online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 130 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 109 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Píše se rok 1905. Mladík Julio dorazí do Grand Hotelu, idylického místa uprostřed přírody, vyšetřovat zmizení své sestry. Získá práci jako číšník a setká se zde se sexy bohatou dcerou majitele. Zamiluje se do ní a pouští se tak do nebezpečného románku, zatímco ona se stává jediným člověkem, který mu pomáhá odhalit pravdu o zmizení jeho sestry. Zjistěte všechna tajemství a záhady skryté v nádherném Grand Hotelu.

Hrajú: Adriana Ozoresová (Do?a Teresa), Amaia Salamanca (Alicia Alarcón), Yon González (Julio Olmedo), Eloy Azorin (Javier Alarcón), Fele Martínez (Alfredo Vergara), Pep Anton Munoz (Ayala)
Krajina: Španielsko
Rok výroby: 2011-2013
Hodnocenie: 83 %
Vysielané na: AXN White

Zoznam epizód

Séria 2:
vysielané 26.9. (2) Nárek v noci - sledovať
vysielané 26.9. (3) Tajomstvo - sledovať
vysielané 27.9. (4) Návrat do minulosti - sledovať
vysielané 28.9. (5) Cecília - sledovať
vysielané 29.9. (6) Výročie - sledovať
vysielané 30.9. (7) Krst - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko