Seriál Kobra 11

Sledovať seriál
Kobra 11
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Nemecký akčný seriál plný strhujúcich akcií a vzrušujúcich príbehov. Hlavnými postavami sú dvaja komisári, ktorí objasňujú zločiny spáchané na diaľnici. V seriáli preto, samozrejme, nechýba hučanie silných motorov a preteky na život a na smrť. Hlavný komisár Semir Gerkan (Erdogan Atalay) je predstaviteľom neohroziteľného bojovníka proti zločinu. Erdogan Atalay vystriedal počas trinástich sérií po svojom boku 6 pracovných partnerov.

Žáner: Akčný, Krimi, Dráma, Thriller
Réžia: Christoph Eichhorn, Arend Agthe, Oren Schmuckler, Hans Schönherr, Dror Zahavi, Jan Martin Scharf
Hrajú: Erdogan Atalay (Semir Gerkhan / ...), Gottfried Vollmer (Dieter Bonrath), Dietmar Huhn (Horst Herzberger / ...), Carina N. Wieseová (Andrea Schäfer / ...), Niels Kurvin (Hartmut Freund / ...), Daniela Wutteová (Susanne König / ...)
Scénár: Stefan Dauck, Fritz Müller-Scherz, Clemens Berger, Clementina Hegewisch, Markus Hoffmann, Michael Krause
Krajina: Nemecko
Rok výroby: 1997-2010
Hodnocenie: 64 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko