Sledovať seriál Kobra 11 online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Kobra 11 online alebo sledujte rovno celú sériu! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 114 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1385 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Seriál Kobra 11
  Sledovať Kobra 11 online a 114 staníc za 0.10 €
Žáner:
Akčný, Krimi, Dráma, Thriller
Réžia:
Alexander Sascha Thiel
Hrajú:
Erdogan Atalay (Semir Gerkhan), Tom Beck (Ben Jäger), Carolina Vera-Squellaová (Maria Kormann), Carina N. Wieseová (Andrea Gerkhan), Juan Carlos Lopez (Xaver Kormann), Mario Irrek (Soldan Bartics)
Scénár:
Ingo Regenbogen
Krajina:
Nemecko
Rok výroby:
1996-2011
Popis:
Nemecký akčný seriál plný strhujúcich akcií a vzrušujúcich príbehov. Hlavnými postavami sú dvaja komisári, ktorí objasňujú zločiny spáchané na diaľnici. V seriáli preto, samozrejme, nechýba hučanie silných motorov a preteky na život a na smrť. Hlavný komisár Semir Gerkan (Erdogan Atalay) je predstaviteľom neohroziteľného bojovníka proti zločinu. Erdogan Atalay vystriedal počas trinástich sérií po svojom boku 6 pracovných partnerov.
Hodnocenie:
63 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko