Sledovať seriál Kobra 11 online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Kobra 11 online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 108 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1319 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Kobra 11
  Sledovať Kobra 11 online
Žáner:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Alexander Sascha Thiel
Hrajú:
Erdogan Atalay (Semir Gerkhan), Tom Beck (Ben Jäger), Marco Girnth (Tom / Marc Behrends), Nicole Ernst (synja Behrends), Marcel Hensema (Peter van Heerlen), Matthias Gall (Sascha Tobinsky)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
1996-2016
Popis:
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost.

Nemecký akčný seriál plný strhujúcich akcií a vzrušujúcich príbehov. Hlavnými postavami sú dvaja komisári, ktorí objasňujú zločiny spáchané na diaľnici. V seriáli preto, samozrejme, nechýba hučanie silných motorov a preteky na život a na smrť. Hlavný komisár Semir Gerkan (Erdogan Atalay) je predstaviteľom neohroziteľného bojovníka proti zločinu. Erdogan Atalay vystriedal počas trinástich sérií po svojom boku 6 pracovných partnerov.
Hodnocenie:
63 %
Sletujte na:
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko