Sledovať seriál
Kobra 11
online

Seriál Kobra 11
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Kobra 11 online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 121 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1 414 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Nemecký akčný seriál plný strhujúcich akcií a vzrušujúcich príbehov. Hlavnými postavami sú dvaja komisári, ktorí objasňujú zločiny spáchané na diaľnici. V seriáli preto, samozrejme, nechýba hučanie silných motorov a preteky na život a na smrť. Hlavný komisár Semir Gerkan (Erdogan Atalay) je predstaviteľom neohroziteľného bojovníka proti zločinu. Erdogan Atalay vystriedal počas trinástich sérií po svojom boku 6 pracovných partnerov.

Hrajú: Erdogan Atalay (Semir Gerkhan), Gottfried Vollmer (Dieter Bonrath), Dietmar Huhn (Horst Herzberger), Carina N. Wieseová (Andrea Schäfer), Niels Kurvin (Hartmut Freund), Daniela Wutteová (Susanne König)
Krajina: Nemecko
Rok výroby: 1996-2012
Hodnocenie: 63 %
Vysielané na: Markíza KRIMI

Zoznam epizód

Séria 10:
(1) Niet cesty späť - sledovať
(2) V podozrení - sledovať
(3) Pod paľbou - sledovať
(4) Frankie - sledovať
(5) Posledná akcia - sledovať
(6) Sľub - sledovať
(7) Auf der Jagd - sledovať
Séria 16:
(11) Viva Colonia - sledovať
(12) 72 hodín strachu - sledovať
(13) Protivná mrcha - sledovať
(14) Rodinné záležitosti - sledovať
(15) Babyalarm - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko