Sledovať seriál
Obchod s bílým masem
online

Seriál Obchod s bílým masem
  Trailer k filmu Obchod s bílým masem Trailer
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Obchod s bílým masem online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 118 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1473 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 10 centov, bez akýchkoľvek záväzkov! Po skúšobnom mesiaci stojí Lepšia.TV len 7.39 €!

Informácie o seriáli

16- ročná Nadja z Ukrajiny vyhrá konkurz modelky. Otcovi sa nepáči dcérin nápad vycestovať na západ a začať nový, možno lepší, život. Svojhlavé dievča sa preto zbalí a bez súhlasu otca opustí domov. To sa jej však stane osudným... Nadja už počas cesty do New Sersey pochopí, že sa aj s ostatnými dievčatami stala obeťou obchodu s bielym mäsom, ktorý vedie sadistický a nemilosrdný Sergei Karpovich. Nadja sa tu zoznámi s Helenou, ktorá sa stane jej jedinou priateľkou, dôverníčkou, nádejou... Helena donedávna žila s dcérkou v Čechách. Zamilovala sa do muža, ktorý sa vydával za niekoho iného. Ten ju oklamal a tiež vlákal do pasce, z ktorej niet úniku..Karpovichovi ľudia vezmú dievčatám pasy a pracovné víza. Ich životy sa zmenia na nočnú moru plnú bitiek, znásilnení a ponižovania...

Réžia: Christian Duguay
Hrajú: Lynne Adamsová (Ellen 4 díly 2005), Morgane Slemp (Susan Tagarov 4 díly 2005), Isabelle Blaisová (Helena 4 díly 2005), Céline Bonnierová (Sophie 4 díly 2005), David Boutin (Frederick 4 díly 2005), Emma Campbellová (Samantha 4 díly 2005)
Krajina: Kanada, USA
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 76 %

Zoznam epizód

(2) Obchod s bílým masem - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko