Sledovať seriál Pobrežná hliadka online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Pobrežná hliadka online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1398 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Pobrežná hliadka
  Sledovať Pobrežná hliadka online
Žáner:
Drama, Akční, Dobrodružný, Thriller
Réžia:
Reza Badiyi
Hrajú:
David Hasselhoff (Mitch Buchannon), Pamela Andersonová (C.J. Parker), Yasmine Bleethová (Caroline Holden), David Chokachi (Cody), Jeremy Jackson (Hobie), Gena Lee Nolinová (Neely)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Krásní, mladí, opálení a ještě jednou krásní- takoví jsou plavčíci a plavčice v prosluněné Kalifornii. Tento dnes již bez mála kultovní seriál sleduje jejich starosti a radosti, práva a povinnosti, jak přicházejí a zase odcházejí a jak se vyrovnávají s náročnou prací záchranáře, kdy musejí bojovat nejen s neplavci, různými mořskými potvory, nebo nepřízní počasí, ale někdy i musí vzít zákon do svých rukou.
Hodnocenie:
51 %
Sletujte na:
TV4 TV4 Archív a všetky videá relácií televízie TV4 online
TV6 TV6 Archív a všetky videá relácií televízie TV6 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski