Life TV je slovenský kresťanská stanica. Je zameraná predovšetkým na náboženské programy, ktoré obsadia 72 % z vysielania. Ďalšou významnou časť vysielacieho času zaplní hudobné relácie. V programe Life TV nebudú chýbať ani dokumentárne filmy. Neobmedzujte sa vysielacím časom a sledujte svoje obľúbené relácie až 7 dní spätne. Lepšia.TV prináša živé online vysielanie Life TV priamo do Vašej televízie v HD kvalite alebo využite k svojmu sledovaniu akejkoľvek Android zariadenie. Life TV môžete sledovať naživo alebo spätne kdekoľvek, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. To je kúzlo Lepšia.TV!
Sledujte online všetkých 103 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1234 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 103 televíznych staníc vrátane 57 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1234 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski