Life TV je slovenský kresťanská stanica. Je zameraná predovšetkým na náboženské programy, ktoré obsadia 72 % z vysielania. Ďalšou významnou časť vysielacieho času zaplní hudobné relácie. V programe Life TV nebudú chýbať ani dokumentárne filmy.

Neobmedzujte sa vysielacím časom a sledujte svoje obľúbené relácie až 7 dní spätne. Lepšia.TV prináša živé online vysielanie Life TV priamo do Vašej televízie v HD kvalite alebo využite k svojmu sledovaniu akejkoľvek Android zariadenie. Life TV môžete sledovať naživo alebo spätne kdekoľvek, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. To je kúzlo Lepšia.TV!
Sledujte LifeTV a všetkých 120 staníc (85 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1176 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 120 televíznych staníc vrátane 85 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1176 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko