Life TV je slovenský kresťanská stanica. Je zameraná predovšetkým na náboženské programy, ktoré obsadia 72 % z vysielania. Ďalšou významnou časť vysielacieho času zaplní hudobné relácie. V programe Life TV nebudú chýbať ani dokumentárne filmy.

Neobmedzujte sa vysielacím časom a sledujte svoje obľúbené relácie 7 dní spätne. Lepšia.TV prináša živé online vysielanie Life TV priamo do Vašej televízie v HD kvalite alebo využite k svojmu sledovaniu akejkoľvek Android zariadenie. Life TV môžete sledovať naživo alebo spätne kdekoľvek, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. To je kúzlo Lepšia.TV!
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 138 televíznych staníc vrátane 114 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 171 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська