Film 300

Sledovať film
300
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Epický veľkofilm o antickej Bitke pri Termopylách, v ktorej kráľ Leonidas a 300 Sparťanov stáli proti Xerxovi a jeho obrovskej perzskej armáde. Obetavosť a udatnosť, akú ukázali stojac proti neporaziteľnej presile, viedla zvyšok Grécka k tomu, aby sa zjednotilo a spoločne čelilo Peržanom. Film 300 je inšpirovaný rovnomenným grafickým románom Franka Millera, autora Sin City. 300 je epickým dobrodružstvom o vášni, odvahe, slobode a obeti, ktorú podstúpili sparťanskí bojovníci bojujúci v jednej z najväčších bitiek v histórii ľudstva. Režisér Zack Snyder prináša Millerov príbeh na plátna kín pomocou unikátneho spôsobu natáčania, ktorý v sebe kombinuje prvky živej hereckej akcie a virtuálneho pozadia. Záhadní... Neľútostní... Ohromujúci... Sparťania patria medzi najtajomnejšie kultúry v histórii. Učili ich nikdy neustupovať, nikdy sa nevzdávať, boli dokonalými bojovníkmi. "Sparťania ostávajú záhadou pre každého," vraví Frank Miller. "Sú bezpochyby unikátni hlavne tým, že sú absolútne oddaní boju. Majú svoj kódex cti a pravidlá, ktoré ich robia Sparťanmi a vďaka tomu sú hrdinami, akých svet ešte nevidel."

Žáner: Akčný, Dráma, Fantasy, Historický, Vojnový
Réžia: Zack Snyder
Hrajú: Gerard Butler (král Leonidas), Lena Headeyová (královna Gorgo), Dominic West (Theron), David Wenham (Dilios), Vincent Regan (kapitán Benjamin Franklin Pierce), Michael Fassbender (Stelios)
Scénár: Michael Gordon, Kurt Johnstad, Zack Snyder, Frank Miller, Lynn Varley
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 77 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko