Sledovať film 6. Batalion online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film 6. Batalion
  Trailer k filmu 6. Batalion   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Drama, Válečný
Réžia:
John Dahl
Hrajú:
Benjamin Bratt (Lt. Colonel Mucci), James Franco (Kapitán Prince), Robert Mammone (Kapitán Fisher), Max Martini (Sgt. Sid Top Wojo), James Carpinello (Cpl. Aliteri), Mark Consuelos (Cpl. Guttierez)
Krajina:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2005
Popis:
Skutočný príbeh elitného šiesteho práporu pod velením podplukovníka Henryho Mucciho, ktorý podnikne odvážnu záchrannú misiu. Vojaci cestujú 30 míľ do japonského zajateckého tábora... Dej sa odohráva na Filipínach v roku 1945. Rozpráva skutočný príbeh šiestich vojakov, ktorí sa pod vedením podplukovníka Colonela Mucciho (Benjamin Bratt) a kapitána Princea (James Franco) vydávajú na odvážnu záchrannú misiu. Vojaci majú takmer nesplniteľnú úlohu - musia ísť tridsať míľ za nepriateľskú líniu a oslobodiť päťsto amerických vojnových zajatcov z japonského zajateckého tábora Cabanatuan. V hre je úplne všetko...
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski