Film
Cesta naděje

Film Cesta naděje
  Trailer  k filmu Cesta naděje
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Cesta naděje

Austrálsky farmár Joshua Connor má zvláštny talent pre hľadanie vody pod zemou vo vyprahnutej krajine. Svoj inštinkt bude musieť využiť v životnom dobrodružstve, aby sa v cudzej nepriateľskej krajine dostal na miesto najdesivejšej bitky prvej svetovej vojny a našiel svojich troch synov. Cesta ho z austrálského kontinentu vedie do Konštantínopolu, dnešného Istanbulu, na rozmedzí Európy a Ázie, doprostred chaosu rúcajúceho sa impéria Osmanskej ríše. Connor sa musí zorientovať v neznámom prostredí plnom exotiky. S nečakanou pomocou potom začína súkromné vojnové ťaženie, nemenej veľkolepé než to, ktoré tu nedávno skončilo.

Originálny názov:

The Water Diviner

Žáner: Dráma, Vojnový
Réžia: Russell Crowe
Hrajú: Jai Courtney (plukovník Cyril Hughes), Russell Crowe (Connor), Olga Kurylenková (Ayshe), Isabel Lucas (Natalia), Damon Herriman (otec McIntyre), Jacqueline McKenzieová (Eliza)
Krajina: Austrália, Turecko, USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 70 %
Vysielané na: Filmbox

Recenzie filmu Cesta naděje:

Docela dobře natočený film s trochu neuvěřitelným dějem, kdy otec díky svým nadpřirozeným schopnostem našel své děti. Tzn. kdyby byl scénář trochu přijatelnější, pro můj mozek, tak bych tomu dal hvězdiček více.
70% pavelgorecki
Tak ako som zistil, ze jestvuje francuzsky hnoj, a k jeho tvorbe vyrazne prispel Auteuil ato tou planobou menom Studnarova Dcera, taxom zistil ze uz reziruje aj Russell Vrana /Beautiful Mind, L. A. Confidential/. A nejde mu to, rezisersky je to roztahane, nudne, v strede prevladli az vatovo plane plky : 25 %
40% Martin7414
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina