Sledovať film Činy a sláva 2 online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Činy a sláva 2
  Sledovať 1394 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Western
Réžia:
Sterling Van Wagenen
Hrajú:
Sam Hennings (Benjamin Steed), Brenda Strongová (Mary Ann Steed), Eric Johnson (Joshua Steed), Alexander Carroll (Nathan Steed), Brighton Hertfordová (Melissa Steed), Kimberly Varadiová (Becca Steed)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
V listopadu roku 1833 odvrátil stát Missouri zrak od vyhnání stovek svých mírumilovných obyvatel z jejich domovů a nočnímu lynčování. Uprostřed nastalého násilí se do čela pronásledovaných lidí postaví mladík s božskou vizí - a rozhodne se čelit agresi ze strany hlavního padoucha s hrozivou minulostí.
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski