Sledovať film Listy pre Júliu online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Listy pre Júliu
  Trailer k filmu Listy pre Júliu   Sledovať 1354 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
Gary Winick
Hrajú:
Amanda Seyfriedová (Žofie), Marcia DeBonisová (Lorraine), Gael García Bernal (Victor), Giordano Formenti (Viticoltore), Paolo Arvedi (Signor Ricci), Dario Conti (dodavatel sýrů)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Každá Julie najde svého Romea.

Romantická road movie po krásné Itálii, plná slunce, vinic a lásky. Mladá Američanka najde ve Veroně, městě, kde Romeo potkal Julii, dopis adresovaný právě bájné Julii a žádající radu v otázce mladé beznadějné lásky. Dopis je z roku 1957. Rozhodne se na něj odpovědět a nastartuje poetickou jízdu italskou krajinou za nadějí s velmi zvláštní posádkou. V hlavních rolích se představí Amanda Seyfried, dcera Meryl Streep z hitu Mamma Mia!, oscarová Vanessa Redgrave a Gael García Bernal.
Hodnocenie:
65 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski