Sledovať film
Great Balls of Fire!
online

Film Great Balls of Fire!
  Trailer k filmu Great Balls of Fire! Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 131 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Jerry Lee Lewis, jeden z hlavních průkopníků rock'n'rollu v Americe a geniální pianista s talentem od pána boha, měl spoustu tváří. Byl to bouřlivák vysmívající se všem soudobým konvencím, umělec z celé duše, pro hudbu dokázal obětovat cokoli a stejně tak pro lásku. Prostě nikdy v ničem neustupoval, a to se mu nakonec stalo osudným.

Réžia: Jim McBride
Hrajú: Dennis Quaid (Jerry Lee Lewis), Winona Ryderová (Myra Gale Brown), John Doe (J.W. Brown), Stephen Tobolowsky (Jud Phillips), Trey Wilson (Sam Phillips), Alec Baldwin (Jimmy Swaggart)
Krajina: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocenie: 63 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT art 29.9.2022 20:15
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська