Sledovať film
Heydrich: Muž so železným srdcom
online

Film Heydrich: Muž so železným srdcom
  Trailer k filmu Heydrich: Muž so železným srdcom Trailer
Prehrajte si film Heydrich: Muž so železným srdcom HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 107 filmov a 129 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Skutočný príbeh o zrode Hitlerovho monštra.
Tento film sa od väčšiny predošlých filmových spracovaní s touto témou líši. Z výraznej časti sa totiž zameriava na opačnú stranu barikády - na samotného Heydricha. Ten tu nie je iba predmetom atentátu, ale dôležitou aktívnou postavou. Popri príbehu československých parašutistov sleduje film aj Heydrichov život, vzostup a kariéru, ktorú ukončil ako jeden z najväčších prominentov Tretej ríše. Najnovšia verzia atentátu na Heydricha tak ukazuje nielen hrdinstvo, ale aj neľútostné zlo, proti ktorému je namierené. Heydrich bol jedným z inžinierov takzvaného Konečného riešenia židovskej otázky. Heydrichova kariéra posledných rokov je ohromujúca, rovnako ako hrôzy, ktoré za sebou zanecháva po celej Európe. Krásna snúbenica a neskôr manželka Lina ho uviedla do nacistickej ideológie a priviedla do strany vedenej charizmatickým vodcom. Kedysi bol síce vylúčený z námorníctva, no vypracoval sa na "veľké zviera" a Tretia ríša na neho v mnohom spolieha. Zastaviť nezastaviteľné má v úmysle skupinka mladíkov vyslaná z Anglicka a vedená Slovákom Jozefom Gabčíkom a Čechom Jánom Kubišom. S podporou českého odboja plánujú a uskutočnia trúfalú akciu, ktorá nemá a v priebehu vojny už ani nebude mať obdobu...

Réžia: Cédric Jimenez
Hrajú: Rosamund Pikeová (Lina Heydrich), Abigail Lawrie (Liben), Mia Wasikowská (Anna Novak), Jack O'Connell (Jan Kubis), Stephen Graham (Heinrich Himmler), Jason Clarke (Reinhard Heydrich)
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 64 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii JOJ Plus 21.9.2022 23:25
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko