Sledovať film Hledání Země Nezemě online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Hledání Země Nezemě
  Trailer k filmu Hledání Země Nezemě   Sledovať 1327 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Životopisný, Drama, Rodinný
Réžia:
Marc Forster
Hrajú:
Johnny Depp (Sir James Matthew Barrie), Kate Winsletová (Sylvia Llewelyn Daviesová), Julie Christieová (paní Emma du Maurierová), Radha Mitchellová (Mary Ansell Barrieová), Dustin Hoffman (Charles Frohman), Freddie Highmore (Peter Llewelyn Davies)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2004
Popis:
Príbeh plný kúziel a fantázie inšpirovaný životom Jamesa Barrie, autora detského hrdinu Petra Pana...

Londýn 1904. Škótsky dramaturg James Mathew Barrie je síce literárnym géniom svojej doby, ale zároveň je znudený stereotypnými námetmi hier z Edwardovského Anglicka. Nutne potrebuje inšpiráciu, ktorá dodá jeho práci humor, lesk a osvieženie. Nečakane ju nájde počas jednej zo svojich pravidelných prechádzok so svojím psom Porthosom v londýnskych Kensingtonských záhradách. Tam Barrie stretne rodinu Llwelyn Daviesových - štyroch chlapcov s ich krásnou matkou - vdovou. Napriek nevôli tvrdej a nepríjemnej babičky chlapcov a nechuti jeho vlastnej manželky, Mary Ansell Barrierovej, sa James s chlapcami spriatelí. Záhrada za domom sa premení na svet plný kúziel a fantázie...
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski