Film Kontraband

Sledovať film
Kontraband
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

V Hollywoode zavial drsný severský vietor. Jeden z najtalentovanejších európskych režisérov súčasnosti, Islanďan Baltasar Kormákur, sa rozhodol ukázať svetu, ako v jeho poňatí vyzerá nekompromisný thriller. Do hlavnej úlohy si vybral Mark Wahlberg, ktorý má s týmto žánrom dlhoročné skúsenosti. "Profesionálny pomstiteľ" tu hrá Chrisa Farradaye, usporiadaného otca od rodiny, ktorý sa kedysi taky pohyboval za hranou zákona.

Žáner: Akčný, Dráma, Krimi, Thriller
Réžia: Baltasar Kormákur
Hrajú: Mark Wahlberg (Chris Farraday), Kate Beckinsaleová (Kate Farradayová), Ben Foster (Sebastian Abney), Giovanni Ribisi (Tim Briggs), Lukas Haas (Danny Raymer), Caleb Landry Jones (Andy)
Scénár: Óskar Jónasson, Arnaldur Indriđason, Aaron Guzikowski
Krajina: USA, Veľká Británia, Francúzsko
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko