Sledovať film
Kronika rodu Spiderwicků
online

Film Kronika rodu Spiderwicků
  Trailer k filmu Kronika rodu Spiderwicků Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Ich svet je bližšie, než si myslíte.
Dom prastrýka Spiderwicka, do ktorého sa súrodenci Jared, Simon a Mallory práve nasťahovali, vyzeral už na prvý pohľad veľmi záhadne. A druhý pohľad im stačil na to, aby vytušili, že ich na tejto čudnej adrese čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Kronika rodu Spiderwickovcov je adaptáciou populárnej rovnomennej knižnej série, v ktorej ožíva fantastický svet obývaný ešte fantastickejšími bytosťami. Pre ich návštevu nepotrebujete ani kúzelné skrine, ani vlaky odchádzajúce z neexistujúcich nástupíšť. Ten svet je totiž omnoho bližšie, než si myslíte.

Réžia: Mark Waters
Hrajú: Freddie Highmore (Simon Grace), Mary-Louise Parkerová (Helen Graceová), Nick Nolte (Mulgarath), Sarah Bolgerová (Mallory Graceová), Andrew McCarthy (Richard Grace), Joan Plowrightová (teta Lucinda Spiderwicková)
Krajina: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 67 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko