Sledovať film
Noc patrí nám
online

Film Noc patrí nám
  Trailer k filmu Noc patrí nám Trailer
Prehrajte si film Noc patrí nám online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1473 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Bobby Green sa postavil k rodinnej tradícii chrbtom. Ako obľúbený majiteľ legendárneho ruského nočného klubu El Caribe na brooklynskom Brighton Beach si zmenil priezvisko a zamaskoval tak svoje spojenie s dlhou líniou špičkových newyorských policajtov. Pre Bobbyho, ktorý sa každý večer baví so svojimi priateľmi a zákazníkmi alebo tancuje so svojou krásnou portorikánskou priateľkou Amadou v závoji cigaretového dymu a disco hudby, je život jedným dlhým večierkom. Píše sa rok 1988 a newyorský obchod s drogami rozkvitá. Bobby sa snaží držať si priateľský odstup od ruského mafiána, ktorý jeho klub využíva k práci - mafiána, ktorého sa snažia chytiť jeho brat Joseph, príslušník newyorskej polície a jeho otec Burt, legendárny zástupca policajného veliteľa.

Žáner: Thriller, Dráma, Krimi
Réžia: James Gray
Hrajú: Joaquin Phoenix (Bobby Green), Eva Mendesová (Amada Juarezová), Danny Hoch (Jumbo Falsetti), Alex Veadov (Vadim Nezhinski), Oleg Taktarov (Pavel Lubyarsky), Dominic Colon (Freddie)
Scénár: James Gray
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 68 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko