Sledovať film Noc patří nám online

Prehrajte si film Noc patří nám online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Noc patří nám
  Trailer k filmu Noc patří nám   Sledovať Noc patří nám online
Žáner:
Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
James Gray
Hrajú:
Joaquin Phoenix (Bobby Green), Eva Mendesová (Amada Juarezová), Danny Hoch (Jumbo Falsetti), Alex Veadov (Vadim Nezhinski), Oleg Taktarov (Pavel Lubyarsky), Dominic Colon (Freddie)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Dva bratři na opačných stranách zákona.

Bobby Green sa postavil k rodinnej tradícii chrbtom. Ako obľúbený majiteľ legendárneho ruského nočného klubu El Caribe na brooklynskom Brighton Beach si zmenil priezvisko a zamaskoval tak svoje spojenie s dlhou líniou špičkových newyorských policajtov. Pre Bobbyho, ktorý sa každý večer baví so svojimi priateľmi a zákazníkmi alebo tancuje so svojou krásnou portorikánskou priateľkou Amadou v závoji cigaretového dymu a disco hudby, je život jedným dlhým večierkom. Píše sa rok 1988 a newyorský obchod s drogami rozkvitá. Bobby sa snaží držať si priateľský odstup od ruského mafiána, ktorý jeho klub využíva k práci - mafiána, ktorého sa snažia chytiť jeho brat Joseph, príslušník newyorskej polície a jeho otec Burt, legendárny zástupca policajného veliteľa.
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski