Sledovať film
Pohled z okna
online

Film Pohled z okna
  Trailer k filmu Pohled z okna Trailer
Prehrajte si film Pohled z okna HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 100 filmov a 129 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Jason Kemp mal vždy veľké ambície. Po nehode je však na vozíku, ale beztak nestráca nádej. Svoj ateliér si nechá vybaviť najmodernejšou technikou a ako architekt pokračuje na svojom projekte. Jeho kontaktom s vonkajším svetom je obyčajný pohľad z okna. V ateliéri sochára Thorpa, ktorý je hneď oproti, Jason spozoruje hádku. Jednu, dve, tri, zdá sa, že manželstvo je v kríze. Po jednej z nich žena zmizne Jasonovi z dohľadu. Detektív Moore však nie je veľmi dôverčivý, navyše, po čase je v Thorpovi ateliéri žena opäť. Iba Claudia však zistila, že je to iná žena. A medzitým už Thorp zistil, kto ho sleduje... Film je remake-om rovnomenného filmu slávneho Alfreda Hitchcocka.

Réžia: Jeff Bleckner
Hrajú: Christopher Reeve (Jason Kemp), Daryl Hannahová (Claudia Henderson), Robert Forster (detektiv Charlie Moore), Ruben Santiago-Hudson (Antonio Fredericks), Anne Twomeyová (Leila Jason's Ex-Wife), Ritchie Coster (Julian Thorpe)
Krajina: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocenie: 57 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Barrandov 4.7.2022 00:35
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko