Film
Poľovačka na Santu

Film Poľovačka na Santu
  Trailer  k filmu Poľovačka na Santu
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Poľovačka na Santu

Rozmaznaný bohatý fagan dostane pod stromček zaslúženú nádielku uhlia a okamžite kontaktuje nájomného vraha, ktorý má so Santom raz a navždy skoncovať. Chris Cringle, známy tiež ako Santa Claus, žije so svojou manželkou a vianočnými škriatkami kdesi v typickom zapadákove a z každoročného vianočného zhonu už je tak trochu unavený a naštvaný. Správanie detí...

Originálny názov:

Fatman

Žáner: Akčný, Fantasy, Komédia
Hrajú: Mel Gibson (Chris), Walton Goggins (Skinny muž), Marianne Jean-Baptisteová (Ruth), Chance Hurstfield (Billy Wenan), Susanne Sutchyová (Sandy), Robert Bockstael (Captain Jacobs)
Scénár: Ian Nelms, Eshom Nelms
Rok výroby: 2020
Hodnocenie: 59 %
Vysielané na: TV DAJTO
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina