Film Přesný Zásah

Sledovať film
Přesný Zásah
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Jasmine má problém. V škole si pripadá ako exot. Navyše stále smúti za otcom, ktorý ju a jej matku pred piatimi rokmi opustil. Matka sa snaží zarobiť na živobytie, preto jej na Jasmine neostáva veľa času. Strýko Curtis je nezamestnaný flákač a práve jeho Jaminina matka poprosí, aby na dievča dohliadol na niekoľko hodín denne, kým sa vráti z práce. Ich vzťah nie je vôbec ideálny, no až do chvíle, keď futbalový fanúšik Curtis zistí, že dievča podedilo šikovnú ruku na hádzanie futbalovej šišky. Futbalový tím v ich mestečku práve prechádza krízou. Strýko Curtis si preto dáva za cieľ dostať Jasmine do tímu. Podarí sa mu pretlačiť ju do tímu chalanov?

Žáner: Dráma, Šport
Réžia: Fred Durst
Hrajú: Ice Cube, Keke Palmerová (Jasmine), Tasha Smithová (Claire Plummerová), Jill Marie Jonesová (Ronnie Macerová), Dash Mihok (Cyrus), Matt Craven (trenér Fisher)
Scénár: Doug Atchison, Nick Santora
Krajina: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 55 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko