Sledovať film
Sherlock Holmes
online

Film Sherlock Holmes
  Trailer  k filmu Sherlock Holmes
Prehrajte si film Sherlock Holmes HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 084 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Podľa dávnej legendy je rod Baskervillovcov prekliaty. Preto doktor Mortimer, vykonávateľ poslednej vôle predchádzajúceho majiteľa, požiada Sherlocka Holmesa o pomoc pri ochrane života posledného žijúceho dediča majetku, Henryho Baskervilla, ktorý sa má po tragickom a záhadnom úmrtí Sira Charles Beskervilla ujať dedičstva. Holmes neverí na žiadne nadprirodzené javy, a tak sa spolu s doktorom Watsonom s chuťou pustia do odhalenia prípadu. V mokrinách sa však skutočne pohybuje krvilačný pes s ohnivými očami...

Originálny názov:

The Hound of the Baskervilles / Sherlock Holmes: The Hound of the Baskervilles

Žáner: Horor, Krimi, Mysteriózny
Réžia: Brian Mills
Hrajú: Jeremy Brett (Sherlock Holmes), Edward Hardwicke (Dr. John Watson), Raymond Adamson (Sir Charles Baskerville), Neil Duncan (Dr. Mortimer), Ronald Pickup (Barrymore), Rosemary McHaleová (Paní Barrymoreová)
Rok výroby: 1988
Hodnocenie: 78 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT2 11.8.2023 20:00
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina