Film
The Equalizer 2

Film The Equalizer 2
  Trailer  k filmu The Equalizer 2
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Vďaka vlastnému zmyslu pre spravodlivosť sa však nechal zatiahnuť do ďalšieho súboja. Vieme, čoho všetkého je Robert schopný, aby priniesol spravodlivosť tým, ktorí už stratili všetku nádej. Ako ďaleko však zájde, keď sú v ohrození jeho najbližší? Ak máte problém a neviete, na koho sa obrátiť, Robert McCall (Denzel Washington) vám pomôže - je to Equalizer....

Žáner: Thriller, Akčný, Krimi
Réžia: Antoine Fuqua
Hrajú: Denzel Washington (Robert McCall), Pedro Pascal (Dave York), Ashton Sanders (Miles Whittaker), Orson Bean (Sam Rubinstein), Bill Pullman (Brian Plummer), Melissa Leová (Susan Plummerová)
Krajina: USA
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 67 %
Vysielané na: HBO2
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina