Film
Všichni prezidentovi muži

Film Všichni prezidentovi muži
  Trailer  k filmu Všichni prezidentovi muži
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Politický thriller Alana J. Pakulu publikum i kritika tak bezvýhradne prijali, že za niekoľko dní od premiéry naplno uhradili všetky výrobné náklady. Film sa striktne drží skutočných udalostí, ktoré roku 1974 viedli až k odstúpeniu prezidenta Richarda Nixona.
Rekapitulácia aféry Watergate, ktorá sa začala v roku 1972 a roku 1974 vyvrcholila rezignáciou vtedajšieho prezidenta Richarda Nixona. V Zveřejnění škandálu okolo tajných fondov diskreditácie politických oponentov sa angažovali reportéri Robert Woodward Carl Bernstein, ktorí pôsobili v novinách Washington Post. Pri svojom Vyšetřování narážajú na neochotu svedkov, ich strach z eventuálnych následkov aj na Tlaky z najvyšších sfér. Woodward využíva tajomného informátora prezývaného "Hlboký hlas" z vládnych kruhov, ktorý sa stretáva nimi v podzemných garážach. Dôležitú úlohu zohráva aj Šéfredaktor Bradlee, ktorý fandí obom novinárom dokaze čeliť politickým vyhrážkam ...

Originálny názov:

All the President's Men

Réžia: Alan J. Pakula
Hrajú: Dustin Hoffman (Carl Bernstein), Robert Redford (Bob Woodward), Jack Warden (Harry M. Rosenfeld), Martin Balsam (Howard Simons), Hal Holbrook (Deep Throat), Jason Robards (Ben Bradlee)
Krajina: USA
Rok výroby: 1976
Hodnocenie: 79 %
Vysielané na: ČT2
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina