Sledovať film
Všichni prezidentovi muži
online

Film Všichni prezidentovi muži
  Trailer k filmu Všichni prezidentovi muži Trailer
Prehrajte si film Všichni prezidentovi muži HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 090 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Politický thriller Alana J. Pakulu publikum i kritika tak bezvýhradne prijali, že za niekoľko dní od premiéry naplno uhradili všetky výrobné náklady. Film sa striktne drží skutočných udalostí, ktoré roku 1974 viedli až k odstúpeniu prezidenta Richarda Nixona.
Rekapitulácia aféry Watergate, ktorá sa začala v roku 1972 a roku 1974 vyvrcholila rezignáciou vtedajšieho prezidenta Richarda Nixona. V Zveřejnění škandálu okolo tajných fondov diskreditácie politických oponentov sa angažovali reportéri Robert Woodward Carl Bernstein, ktorí pôsobili v novinách Washington Post. Pri svojom Vyšetřování narážajú na neochotu svedkov, ich strach z eventuálnych následkov aj na Tlaky z najvyšších sfér. Woodward využíva tajomného informátora prezývaného "Hlboký hlas" z vládnych kruhov, ktorý sa stretáva nimi v podzemných garážach. Dôležitú úlohu zohráva aj Šéfredaktor Bradlee, ktorý fandí obom novinárom dokaze čeliť politickým vyhrážkam ...

Réžia: Alan J. Pakula
Hrajú: Dustin Hoffman (Carl Bernstein), Robert Redford (Bob Woodward), Jack Warden (Harry M. Rosenfeld), Martin Balsam (Howard Simons), Hal Holbrook (Deep Throat), Jason Robards (Ben Bradlee)
Krajina: USA
Rok výroby: 1976
Hodnocenie: 79 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT2 7.3.2023 00:05
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська