Sledovať seriál
Maigret
online

Seriál Maigret
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Maigret online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 293 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Bruno Cremer jako slavný detektiv.

Hrajú: Bruno Cremer (komisařka Jules Maigret), Alexandre Brasseur (Paul Lachenal), Jean-Claude Frissung (Janvier), Pierre Diot (Christiani), Anne Bellec (Madame Maigret), Eric Prat (Torrence)
Rok výroby: 2004-2005
Hodnocenie: 80 %
Vysielané na: ČT1

Recenzie seriálu Maigret:

Polovina dílů průměrná. Literární Maigret mně zaujal stylem, jakým je napsán, zatímco tento seriál je příjemné retro. Já vím, světoborné to není, ale dívat se na to dá.
myslivecek1997
Maigret je pro dnešního diváka nuda, není neprůstřelný, nepoužívá zbraně, které budou vynalezeny za sto let, není hacker tělem i duší, nedopouští se automobilových honiček, v kterých zvítězí Trabant nad Lamborghini, neb Trabant řídí nejfantastičtější detektiv všeho míra. Nepobíhá obnažen do půli osvaleného těla mezi ložnicemi dívek a dam, které touží jen a jen po rozkoši spatřit JEHO. Neoslňuje ani přesně mířenou střelbou, asi supertvrdou pěstí. Pod jeho pohledem netaje led, ani se nebortí skála. Jak říkám, zkrátka nuda. Jednoduché televizní zpracování, které dává přednost důvtipu románové detektiva, šarmu jeho představitele a nezájmu diváka o hektolitry umělé krve, tuny vyhřezlých vnitřností a zvuky svištících kulek. Ano, Maigret v podání Cremera se mi líbí. A rouhám se kultu velkého Jeana Gabina, ale ať dělám, co dělám, Cremer je pro mě ten pravý a nejlepší Maigret.
Kh.snorlax

Zoznam epizód

Séria 13:
vysielané 11.1. (2) Maigret a dlouhé bidlo - sledovať
vysielané 8.2. (3) Maigret u lékaře - sledovať
vysielané 18.1. (4) Maigret a prasátka z porcelánu - sledovať
vysielané 25.1. (5) Maigret a dlouhé bidlo - sledovať
vysielané 1.2. (6) Maigret a muž s jednou rukavicí - sledovať
Séria 14:
vysielané 22.2. (1) Maigret a dlouhé bidlo - sledovať
vysielané 15.2. (3) Maigret a dlouhé bidlo - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina